Naučené postupy nebo selský rozum?

Myslím, že dnes je doba, kdy se všechno vrací zpátky na zem. Už nejen k jednoduchosti a vzdušnosti, ale i obyčejnosti. Existují dnes i školy, kde se top management učí vnímat své okolí jinak. Učí se být normální. Vrací se zpátky k základům a musí se přenést přes všechny ty naučené tabulky, algorytmy a techniky, podle kterých jedou a nejsou schopni z nich odbočit. Jsou zkostnatělí a do takové školy si chodí pro dávku gumových kostí od Zlatoslava Lockharta. Dneska je samozřemě důležité znát postupy. Ale ještě důležitější je umět se pohnout z místa a dokázat se přizpůsobit prostředí. A to se vám nepovede, když ho nebudete chápat.

O víkendu se mě známá ptala, co vlastně teď v Alfrédovi dělám. Popisuje se to velmi těžko a ráda tomu věnuji nejedno vypité kafe. Nebo článek. Ve všeobecném měřítku dělám vlastně kreativního projekťáka s přesahem na socmed a administrativu. Ve výsledku je jedno jestli pro naší firmu, nebo pro projekt klienta.

Projekty dělám přes Excel, InDesign (dneska už i málokdy píšu do Wordu – pracovní deformace), kalendář a TaskPark! Jeden z nejlepších nástrojů online pro reklamky na úkoly a projekty. <3  Nejdůležitější ale co k projektům používám je blok, kam si píšu nápady a můj selský rozum.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..