Digitální Akademie vol 2

Tady bych vám chtěla přiblížit, jak to vypadá, když chodíte na Digitální Akademii a k tomu ještě pracujete. Tedy takový #storyofmajlajf 🙂 a na co jsem díky tomu přišla.

Školu máme 4x týdně. Pondělky, úterky, čtvrtky a soboty. Zatím. Od dalšího týdne školu v týdnu už mít nebudeme v takovém množství, ale přibyde paní neděle. Takže už budu mít ty víkendy úplně zabitý.

Můj běžnej den vypadá následovně:
1) Vstát ráno do práce.
2) V práci odvádět úctyhodné činnosti ideálně od 9:00.
3) Nejpozději v 16:30 (17:30) vypadnout z práce, což je asi tak o 2-5 hodin dřív než odcházím normálně.
4) Jít na Digitální Akademii, kde přemlouvám mozek, aby to všechno vnímal, vstřebal, v ideálním světě i pochopil a zapsal. A to i přesto, že už po celým dni nechce moc spolupracovat.
5) Domů přicházím kolem 22 v noci.
6) Je druhej den a mě čeká to samý jako den předtím.

Po prvních dvou týdnech Akademie jsem začla kurevsky padat na držku. #nekecám Najednou jsem v akvárku (Socialsharks) nic nestíhala. Začala jsem být strašně unavená, zapomínala jsem na Todo-čka a soustředit se víc jak 30minut v kuse pro mě bylo hrozně náročný.

Poměrně rychle jsem poprosila o volno v práci. Díky mým skvělým šéfovým mám teď na každou středu do konce března dovolenou! <3 Vytvořila jsem si tak aspoň jeden den v týdnu „volno“, kdy dodělávám domácí úkoly na DA, spím aspoň do 11 a snažím se nabírat síly v mých dokonalých jednorožčích bačkorách. 🙂

Celý to tu zní jako perfektní fňukací materiál.. 😀 Ale vemte si z toho hlavně tohle:

Při práci se studovat Digitální Akademie dá. Vážně dá. #vyzkoušenozavás Ale musíte mít vedle toho i nějakej čas, kdy se vyspíte a odpočinete si. Na to nezapomeňte, když se budete hlásit.

Není to jen o náročnosti na čas, ale hlavně na hlavu. Mozek totiž zapisuje a funguje mnohem pomaleji, když nemá dostatek spánku a odpočinku. A ten mu při Digitální Akademii rozhodně dát musíte. 🙂

Digitální Akademie za tohle všechno ale fakt stojí! <3
A to, že to bude náročný jsme všechny věděly už od začátku. #truebro Ale…
Je to rozdíl #jakHOVADO mezi tím vidět těch 300 hodin na papíře nebo je skutečně zažít na vlastní kůži.

Snad jsem vás moc nevyděsila. 😀

Pac a pusu

Pokračování? Bude. A tentokrát vám napíšu o tom, jaká část Digitální Akademie mě baví a fascinuje nejvíc. #ohyeah A ano, už z minulýho článku všichni víme, že vizualizace dat to není.. Čekej na další díl a dozvíš se to. 🙂

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..